Vario

Varioclic, Terraclick, Soft Series ve Smartclick markaları ile 6, 7, 8, 10, 12 mm olarak 31, 32 ve 33. Sınıf yüzey aşınma değerleri ile çeşitli yüzey seçenekleri ve yüzey dekorları ile üretilen laminat parke yer döşemesi olarak geniş bir kullanım alanına sahiptir. Fiziksel özellikleri ve kullanım kolaylığı sayesinde zemin dekorasyon ve tasarım uygulamalarında oldukça elverişlidir. Birbirinden farklı dekor seçeneği ve estetik görüntüsü ile kolay temizlenebilir olması, çizilmeye ve darbelere dirençli yapısı laminat parkeyi zemin döşemesi tercihlerinde ön plana çıkarmaktadır.

Yıldız Home yaşadığımız her yer evimiz, yaşadığımız her an ise eşsizdir anlayışı ile mekanları çepeçevre sarıyor.

Yıldız Home, Variodor markası ile üretilen her kapının iyi fikirlerle dolu ortamlara açıldığını, Varioclic, Terraclick, Soft Series ve Smartclick markaları ile üretilen her parkenin hayallerinizi gerçekleştirmeye uygun zeminlere sahip olduğunu biliyor.

Vario Parke
Vario Parke

Yıldız Home’un ürün çeşitliği ve hizmet kalitesi ile, samimi, içten, eğlenceli ve neşeli karakteri evinizi oluşturan tüm parçalarda tarzınızın izlerini taşıyor.

Yıldız Home, kapı ve parke grubunda sunduğu ürün kalitesi sayesinde mekanlara değer katan tasarımlarla kullanıcısını güçlendiriyor.

Lara, fethiye, ağva, beykoz, genova, kristal meşe, truva, olimpos, ünye, pamukkale, belek, beyaz meşe, selvi gibi bir çok modele sahiptir.

Tüm modelleri görmekiçin lütfen tıklayınız...

Vario Parke